Google Reklamları
Arama Motoru Optimizasyonu

“Google SEO” (Search Engine Optimization) olarak tanımlanan terimi hayatınızda bir defa olsa dahi mutlaka duymuşsunuzdur. “Google SEO” yu ya da “Google Local SEO” yu merak ettiğiniz noktada yollarımız kesiştiyse eğer Web Adresim olarak her zaman tam donanımlı reklam ajansınız olmaya hazırız. Seo, web sitelerin Google, Yandex, Bing gibi arama motorlarında daha iyi bir performans göstermesi için yapılan çalışmaların bütününe denir. Aynı zamanda Arama Motoru Optimizasyonu olarak adlandırılan Seo, web sitenin arama motoru sonuç sayfasında daha iyi sıralamalara ilerleyebilmesi için devamlı geliştirmeler yapma süreci de oldukça kritik bir aşamadır.

Ayrıca belirleyebileceğiniz bölgesel çalışmalarda “Google Local Seo” sayesinde web sitenizin performansını arttırabilir ve sitenize daha fazla ziyaretçinin ulaşmasına yardımcı olabilirsiniz. İşte tam da bu noktada Seo’ ya uyumlu bir web sitesi oluşturacaksak en önemli kısmı oluşturulacak sitenin “web tasarım” anlamında da göze hitap etmesi gerekir. “Web tasarım” site ile ilgili oluşturulacak görsel fikirlerin estetik çizgisinde, bir hedef için belirli standartlar tarafından yönlendirildiği, düzenlendiği ve bunların uygulamaya yani yazılım aşamasına aktarılması işlemidir.

Google Adwords

Şüphesiz dünyanın en kapsamlı arama motoru olan Google Adwords sayesinde işletmenizi çok rahat tanıtabilirsiniz. Google Adwords uzman ekibimiz firmanız için en az bütçe ile en çok kişiye ulaşmasını sağlamaktadır. İsteğe göre haftalık veya aylık raporlama hizmeti bulunmaktadır.

Müşterileriniz  Google’da, verdiğiniz hizmetleri arıyor. Onlar sizi ararken Google Ads reklamlarınızı göstermenizin tam zamanı.

Google Ads reklamlarınızı Web Adresim performans odaklı yürütür. Müşterileriniz sadece sizleri aradığında ya da ürününüze/hizmetinize karşı ilgi gösterdiğinde reklamlarınızı gösteririz.

Web Adresim, Google Ads reklamlarınızı yönetirken her adımda analizleri sizlerle şeffaf bir şekilde paylaşır. Her kuruşta paranızın nereye harcandığını anlık olarak Google’ın orjinal reklam verme panelinden görebilirsiniz.

Reklamlarınızı Google’da Gösterin, Tıklanmazsa Para Ödemeyin!

Google reklam vermek için profesyonel uzmanlarımızdan destek alabilirsiniz. Google Ads reklamlarının her dinamiğini bilen Google Ads reklam sertifikalı dijital reklam uzmanlarımız, markanıza kazandırmak için tüm deneyimini gösterir.