Web Tabanlı Yazılım

Bu yazılımların browser yani tarayıcı tabalı uygulamalar olduğunu belirmiştik. Doğal olarak iyi bir web tabalı yazılımının tüm tarayıcılara uyumlu olarak çalışması beklenir.  Uygulama sunucu tarafında çalışan kodlar ile veri tabanında aldığı bilgileri işleyerek TCP protokolü üzerinden kullanıcı tarafına ulaştırır. Kullanıcı tarafında sayfaların çalışmasını ve görüntülenmesini web tarayıcıları üstlenir.
Web Adresim’in web yazlım ekibi birbirinden farkı web yazlım projelerine imza atmış dinamik ve tecrübeli bir ekipten oluşur. Yaptığımız projeler karşımıza bazen bir haber sitesi olarak bazen bir e ticaret sitesi olarak, bazen bir iş takip sistemi, imar takip sistemi, erp sistemleri gibi farklı uygulamalar çıkmaktadır.
Müşteri ve sonuç odaklı çalışmayı prensip haline getirmiş firmamız istenilen hedefe minimum zaman ulaşmayı ve ne güncel teknolojileri kullanmayı bir stil haline getirmiştir.

Web Tabanlı Yazılımları Tercih Ederek;

Profesyonel ve kurumsal internet yazılımları ile işinizi büyütün.

Web Tabanlı Yazılım Sunucu ile istemci arasında çalışan browser tabanlı uygulamalardır.
Web tabanlı yazılımların masa üstü programlara göre farkı bir sunucu üzerinden erişim sağlanması yani herhangi bir bilgisayardan program yüklenmesine ihtiyaç duymaksızın işlem yapılabilen yazılımlardır.

01.

Dünyan bir ucundan diğer ucuna tüm verilerinize erişebilir ve işlem yapabilir

02.

Masaüstü yazılımlarında olan güncelleme ve bilgisayara yük bindirme sorunlarında kurtulabilirsiniz.

03.

Ayrıca sunucu tarafında yapılan güncellemeler ve yenilikler ile tüm kulacılar son sürümü kullanabilirler.