Şirketimiz Hakkında

Web Adresim, şirketimizce yetişmiş uzman kadromuz, biriktirdiğimiz bilgi birikimi ve sağlanılan yüksek müşteri memnuniyeti ile birlikte gelen sektörel tanınmışlığımız oldukça değerli konumdadır.

Reklam için sadece estetik görünümün ya da sadece işlevselliğin yeterli gelmeyeceğinin bilincinde olup yaratıcılıkla analitik bakış açısını ayrılmaz bir ikili olarak görür.

 

Web Adresim Her Zaman Yanınızda

Web Adresim, “Zirveye Uzanan Çizgi” mottosuyla hızla değişen dijital dünyanın nabzını tutarak yenilikçilikten, özgün olmaktan ve ruhu genç, tecrübesi engin dinamik kadrosu ile stratejik ve yaratıcı çözümler sunar. Kısa zaman içinde deneyimli uzman personeliyle Türkiye’nin en öncü bilişim firmalarından bir tanesi olmuştur.

Yakından takipçisi olduğumuz dijital dönüşümün değerlerini göz önünde tutarak; Google SEO, Google Local SEO, Google Adwords, Optimizasyon, Web Tasarım, E-Ticaret Sitesi, Sosyal Medya Yönetimi, Sosyal Medya Reklamları, Mobil Uygulama hizmetleri ile firmanızın hedef kitleniz tarafından görünür kılınması için yaratıcı stratejiler gerçekleştirir.
AKTİF MÜŞTERİ
+
TAMAMLANAN PROJE
+
TAKIM DANIŞMANI
+